Aksiyon

MechWarrior 3

MechWarrior 3, elbette MechWarrior serisinin merakla beklenen üçüncü oyunudur. Eğer MechWarrior 2 ve kardeşlerini ölesiye oynadıysanız ve demoyu sabit diskinizden dumanlar çıkana kadar ezip geçtiyseniz, muhtemelen bu incelemenin bir sonraki bölümüne geçmek isteyeceksiniz.

Tamam, elimizde bir başka dev robot oyunu daha var, değil mi? Pek sayılmaz. Her Mecha manyağının size söyleyeceği gibi, bir dev robotlar vardır, bir de dev robotlar vardır. Ortalama bir oyuncu Heavy Gears, Starseige’in Herc’leri ve MechWarrior’un BattleMech’leri arasındaki fark konusunda kafa karışıklığı yaşıyor olabilir. Hepsinin çok sayıda zırhı, modüler silahları ve ayakları var, değil mi? Her şey hissiyata bağlı. Heavy Gear, birinci şahıs-geniş-robot-atıcı etiketinin altına rahatça sığar (tür-isim aşımı için kimse var mı?)–MechWarrior 3 kesinlikle değil ve ilginç bir şekilde, Starseige aslında oldukça güzel bir şekilde ikisinin arasına oturuyor.

Peki BattleMech’ler (diğer adıyla ‘Mech’ler) hakkında farklı olan nedir? Mech’ler devasa hantal savaş makineleridir ve sadece uzun bacakları nedeniyle değil, çok yükseklerden sadece tanklara saldırırlar. Binaları (ve gerektiğinde piyadeleri) ezebilir, araçları yok edebilir ve manzarayı kolaylıkla ezebilirler. Aslında, bir BattleMech’i durdurabilecek tek şey elbette başka bir BattleMech’tir. Eğer rastgele yıkıcı aşırı öldürme eylemleri size göreyse, MechWarrior 3 sizin için yapıldı.

İndirCD Hatası İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir