Arcade

ARCADE POOL

Bu mazlum oyun gerçekçilik açısından Virtual Pool ile kıyaslanamasa da, oyun değeri ve eğlence faktörü açısından bu oyunu yenmek zor. Oyunda 8 Top (İngiltere veya ABD kuralları), 9 Top, 8/15 Top, Survivor (İngiltere’de Killer olarak bilinir), 9 Top Challenge ve harika Speed Pool oyunu arasında seçim yapabilirsiniz. Üç oyunun en iyisi modunu oynayabilir, bitirmeniz düzinelerce maç sürecek büyük turnuvalara katılabilir veya hatta yüksek skorlar oluşturup kaydedebileceğiniz çeşitli puanlı ‘mücadeleleri’ oynayabilirsiniz.

Beceriksizlerden ustalara kadar bilgisayar oyuncularının hepsine karşı oynamak eğlencelidir ve hatta kendi kişilikleri vardır. Bir “arcade” bilardo oyunu olarak faturalandırılmasına rağmen Arcade Pool, hoş VGA grafiklerinin altında iyi bir fizik motoruna sahiptir. Diğer birçok bilardo oyununun aksine, toplar siz vurdukça yuvarlanıyor gibi görünür ve çoğu zaman beklediğiniz gibi davranır (topların garip davrandığı nadir durumlarda, düpedüz gariptirler). Kontroller basit, ancak şaşırtıcı derecede doğru ve kullanımı çok kolay.

Sonuç olarak, Arcade Pool şimdiye kadar yapılmış en küçümsenen bilardo oyunlarından biri ve zaman zaman mutlu bir şekilde geri döneceğiniz bir oyun. İki başparmak yukarı!

İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir